پخش برنامه خندوانه در روز و تشییع شهدای ترور در تهران

ایران در منطقه ای پرآشوب و پر از فتنه خاورمیانه قرار گرفته است. حفظ امنیت در این منطقه آنهم برای کشوری که یک انقلاب بزرگ و جنگ را پشت سر گذاشته است و اهداف آن با استعمارگران جهانی در تضاد می باشد، بسیار سخت می باشد.

اما این امر به همت مسئولین امنیتی و انتظامی و اطلاعاتی و عنایات خاص امام زمان (عج) به خوبی پیش رفته است و در این راه خون های بسیار باارزشی در سوریه و عراق اهدا شده است.

به گزارش ایبفون اقتصادی که هم اکنون با مشکلاتی بزرگ از جمله تحریم دست و پنجه نرم می کند و در حداقل نیازهای مردم حرکت می کند به علت وجود همین امنیت بسیار مهم است.

اهداف تروریست ها در حمله به پایتخت بدون شک در مرحله اول ترس و وحشت بین مردم بود که به هیچ عنوان به اهداف خود نرسیدند.  یکی از علت های اصلی آن اطمینان مردم به نیروهای امنیتی و نظامی ایران می باشد.

تروریست ها به هدف اصلی خود نرسیدند اما در راه رسیده به این هدف انسان های بی گناهی را نیز به شهادت رساندند.

اما موضوعی که احساسات عمومی مردم را جریحه دار کرد عملکرد شبکه نسیم در پخش برنامه خندوانه بود !. برنامه ای که حداقل می بایستی به احترام خانواده های داغدار شهدا پخش نمی شد.

رامبد جوان در خصوص چرایی پخش این برنامه چنین می گوید :

.
١-همچنان هممون از اتفاقهاى امروز خشمگین و متاسفیم و در حالى که با خانواده ى شهداى امروز همدردى و همدلى مى کنیم نفرتمون رو هم از این تفکر و رفتار فوق وحشیانه و غیر انسانى اعلام مى کنیم.
٢-قرار نیست نه تنها خندوانه بلکه هیچ رفتار روزمره ى ما تحت تاثیر بیرونى این اتفاق قرار بگیره چون بدیهیه که تروریسم در وهله ى اول قصدش ایجاد رعب و وحشت و به هم زدن نظم عادى زندگى جامعه است. پس هممون با حفظ آرامش باید ادامه بدیم و با زندگى عادى و ایستادن در کنار هم قدرتمون رو نشون بدیم.
٣- لطفا از دادن راى به بچه ها غافل نشین و یادمون نره که این قسمتها روزهاى پیش ضبط و آماده شدن.

سوال اینجاست آیا همین اتفاق برای عزیزان خود آقای رامبد جوان اتفاق می افتاد چنین اظهارنظری می کرد و پای برنامه خندوانه می نشست و می خندید؟

آیا افکار جامعه می بایستی به این فکر کند که کدام شخص بهتر می خنداند و چند امتیاز بدهد؟

آیا واقعا بعد از این عملیات ترور زندگی ما مثل دیروز و روزمره قبلی می بایستی باشد ؟ آیا نمی بایستی بهتر شویم و معنویت و همدلی را گسترش دهیم؟ آیا نمی بایستی به جای خنده در تمام اعمال و افکار و عملکردهایمان تامل کنیم ؟

اما مجری برنامه ماه عسل نظر دیگری در این خصوص داشت .

و این در حالی بود که در برنامه ماه عسل به مجری گری احسان علیخانی که یک برنامه معنوی می باشد حتی برای تولد دو کودک (سامان و محمدرضا) برنامه نیز آهنگ شادی پخش نشد و مجری برنامه اعلام کرد که به علت احترام به خانواده ی شهدای ترور جشن به روز دیگری موکول می شود.

ویدئوی زیر گفته های آقای علیخانی می باشد که می توانید نگاه کنید :


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.